Mansabdor shaxslarning xizmat safarlari va xorijdan tashrif buyurgan mehmonlarni kutib olish xarajatlari (xizmat safarining yoki tashrifning maqsadi, sutkalik pul, transport va yashash bilan bog‘liq xarajatlar. 2022 yil 1-yarim yillik
Jamoatchilik kengashining tasdiqlangan a’zolari haqidagi ma’lumotlar
Davlat xaridlarini amalga oshiruvchi komissiyaning tasdiqlangan a’zolari to‘g‘risidagi ma’lumotlar
Litsenziya va ruxsat etish xususiyatiga ega hujjatlarni berishga vakolatli boshqarma va idoralar to‘g‘risida
Tarkibiga kiruvchi davlat muassasalarining nomi, faoliyat turi, funksiya va vakolatlari to‘g‘risidagi ma’lumotlar
2022 yil 2-yarim yilligi uchun ish rejasi
Davlat budjeti, davlat maqsadli jamg‘armalari hamda budjet tashkilotlarining budjetdan tashqari jamg‘armalari hisobiga xarid qilinishi rejalashtirilgan tovarlar (ishlar, xizmatlar) to‘g‘risidagi ma’lumotlar
Yillik xarajatlar smetasi va uning ijrosi, shu jumladan obyektlarni qurish, rekonstruksiya qilish va kapital ta’mirlash ishlari, avtomototransport vositalarini sotib olish xarajatlari. 2022 yil III-chorak.pdf
Аmalga oshirilgan davlat xaridlari, shu jumladan to‘g‘ridan to‘g‘ri shartnomalar bo‘yicha xarid qilinadigan tovarlar (ishlar, xizmatlar) (budjetdan tashqari).2022 yil III-chorak.pdf
Аmalga oshirilgan davlat xaridlari, shu jumladan to‘g‘ridan to‘g‘ri shartnomalar bo‘yicha xarid qilinadigan tovarlar (ishlar, xizmatlar) (budjet). 2022 yil III-chorak.pdf
Rasmiy avtotransport vositalari haqida ma'lumot, III chorak. 2022
Davlat byudjeti, davlat maqsadli jamg‘armalari hamda byudjetdan tashqari jamg‘armalari hisobiga xarid qilinishi rejalashtirilgan tovarlar.pdf

Отчёт по деятельности МИВТ, итоги 2021 года
Расходы на служебные командировки должностных лиц и на прием гостей, прибывших из-за рубежа, цели служебной командировки или визита, расходах на суточные, транспорт и на проживание, 2е полугодие 2022 года
Информация о членах общественного совета
Информация о членах комиссии по государственным закупкам
Информация об уполномоченных выдавать лицензии и документы разрешительного характера
Сведения о наименовании, роде деятельности, функциях и полномочиях государственных учреждений, входящих в их состав
План работ на 2е полугодие 2022 года
Сведения о товарах (работах, услугах), которые планируется приобрести за счет средств Государственного бюджета, государственных целевых фондов и внебюджетных фондов бюджетных организаций
Смета расходов и их исполнении, в том числе расходах на строительство, реконструкцию и капитальный ремонт объектов, приобретение автотранспортных средств, III кв. 2022 года
Об осуществленных государственных закупках, в том числе о товарах (работах, услугах), приобретаемых по прямым контрактам, внебюджет, III кв. 2022 года
Об осуществленных государственных закупках, в том числе о товарах (работах, услугах), приобретаемых по прямым контрактам, бюджет, III кв. 2022 года
Сведения о служебных автомототранспортных средствах, III кв. 2022 года
Сведения о товарах, которые планируется приобрести за счет средств Государственного бюджета, государственных целевых фондов и внебюджетных фондов